Naše služby

Outsourcing operátorů call centra

Pokud chcete, abychom byli součástí vaší firmy, stiskněte jedničku.

Hodili by se vám pracovníci s podobnými schopnostmi, jako mají ti naši, ale nevíte, kde je sehnat? Věděli bychom o jednom řešení. V případě, že byste rádi měli ve firmě určitý čas vlastní kvalitní call centrum, stačí zavolat a my k vám kompetentní personál pošleme.

Sjednávání schůzek

Pokud máme ušetřit čas vašim zástupcům, stiskněte dvojku.

Rádi vám také pomůžeme dohodnout schůzky s obchodními partnery, čímž usnadníme práci vašim zaměstnancům. Operátoři převezmou na sebe jejich úkoly a všechny schůzky ochotně zařídí nebo doladí. Takový záskok vám pomůže ušetřit dostatek času, protože zaměstnanci vaší firmy se tak mohou věnovat podstatnějším věcem.

Prodej po telefonu

Pokud máme prodávat vaše produkty, stiskněte trojku.

I zvyšování vašeho zisku můžete nechat na nás. Z naší databáze vytipujeme vhodné zákazníky, kterým by se mohl váš produkt líbit, a oslovíme je s přímou nabídkou. Následně s oslovenými klienty sepíšeme objednávku nebo smlouvu a tu do 24 hodin vyexpedujeme.

Provoz zákaznické a informační linky

Pokud máme odpovědět zákazníkům na otázky, stiskněte čtyřku.

V případě, že si vyberete právě tuto službu, staneme se vaší plnohodnotnou informační linkou. S radostí vyřídíme dotazy a žádosti vašich zákazníků, které vám chodí přes e-mail, fax, SMS, online chat či telefon. Díky tomu budou vaši zákazníci vědět o všech produktech nebo akciových nabídkách z první ruky.

Průzkum trhu

Pokud máme zjistit více informací, stiskněte pětku.

Bez kvalitního průzkumu se dnes na trhu neobejdete. Proto jsme připraveni obvolat vaši cílovou skupinu zákazníků a prostřednictvím dotazníku zjistit jejich názory na problém, který vás zajímá. V praxi to vypadá jednoduše tak, že naše operátorka položí otázky vybrané skupině lidí, jejich odpovědi zpracuje, a vy její výsledky aplikujete v dalším byznyse.

Ověřování a získávání dat

Pokud máme aktualizovat vaši databázi, stiskněte šestku.

I s osvěžením údajů ve vaší databázi si umíme rychle poradit. V případě požadavku dokážeme pro vás získat čerstvé informace o aktuálních preferencích vašich zákazníků. Díky tomu jim můžete ušít nabídku na míru a snadněji prodat své produkty.

Zašlete mi nabídku

Chcete získat informace, jak využít telemarketing ve vaší společnosti? Rádi vám představíme naše řešení.

Kontaktní formulář